Interiér vzorového bytu v Otrokovicích

místo: Otrokovice, Zlínský kraj
realizace: 2013
investor: Stavyma s.r.o.


spolupráce:
stavební práce: Stavyma s.r.o.
truhlářské práce: Truhlářství Zlín
fotografie: Gabriela Blažková


prodej bytů:

www.stavyma-reality.cz/prodej-bytu-otrokovice/

Vzorový byt v Otrokovicích představuje příjemné městské bydlení s dostatečným zázemím, co se týká úložného prostoru ve vestavných skříních, velikosti kuchyně a koupelen. Hlavní část bytu představuje obývací pokoj s kuchyňským koutem a navazující jižní terasou. Kuchyň disponuje velkou pracovní plochou a množstvím úložných skříněk. Kuchyň je stejně jako celý byt laděna do barevné škály bílá - dub - antracit. Kuchyň obsahuje vestavou lednici, mikrovlnku a myčku nádobí. Viditelné spotřebiče jsou zvoleny v černé barvě. Na kuchyň navazuje jídelní stůl v barvě dubu doplněný antracitovými židlemi a lustrem.
Osu celého bytu tvoří dlouhá chodba. Tuto dlouhou chodbu jsme se pokusily opticky rozbít členěním vestavných skříní. Z chodby jsou přístupné dvě ložnice, koupelna a toaleta. Dveře jsou zvoleny ve stejném dezénu jako podlaha; dveře do ložnic mají pruh z pískovaného skla, dveře do koupelen jsou plné.
Koupelny jsou navrženy v elegantní barevné kombinaci světle šedá - tmavě šedá, doplněné dubovým nábytkem, který prostupuje celým bytem. Při návrhu koupelny i toalety bylo pamatováno na dostatek úložných prostor, stejně jako je tomu v celém bytě.

 
facebook